1UKS BASKET ZGORZELEC12
2MAXIMUS GOKiS KĄTY WR.11
3WICHOS JELENIA GÓRA00

Wracamy po przerwie

Koszykarki Maximusa po dość długiej przerwie wróciły do rywalizacji w 2 Lidze Kobiet. W ubiegłą niedzielę podejmowały na wyjeździe drużynę Stal Brzeg, która obecnie zajmuje drugie miejsc w tabeli. Maximuski mecz rozpoczęły całkiem nieźle, jednak w drugiej kwarcie rywalki uzyskały znaczną przewagę. W kolejnej części spotkania starały się odrabiać straty, lecz mimo wygranej czwartej kwarty 15:20, mecz zakończył się wygrana gospodyń. Bardzo dobrze dysponowana była Karolina Woroniecka, która zdobyła 16 pkt.

Stal Brzeg – Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 71-48
Maximus: Woroniecka 16, Żygadło 9, Micuda 8, Straszak 6, Paluszkiewicz 4, Roguszka 2, Chwastyk 2, Stoińska 1, Kamińska.

Kolejny mecz nasze koszykarki zagrają już jutro (09.03.2016) w Kątach Wrocławskich o godz. 19.30 z drużyną UKS Ekonom Legnica.
Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!!!