OSTATNI MECZ (II LIGA KOBIET)

MAXIMUS - STAL BRZEG 56:59


NASTĘPNY MECZ (JUNIORKI STARSZE)

09.11.2016
MAXIMUS - WICHOŚ JELENIA G

2 Liga
PozZespółMECZEPKT
1LIDER SWARZĘDZ36
2TĘCZA LESZNO24
3OSTROVIA OSTRÓW WLKP.24
4STAL BRZEG24
5ENEA AZS POZNAŃ23
6ONE TEAM OSTRÓW WLKP.
23
7MAXIMUS GOKiS KĄTY WR.22
8MKS MOS BETARD ŚLĘZA WROCŁAW22
9MKS POLKOWICE22
10WICHOŚ JELENIA G.11
Juniorki Starsze
PozZespółMeczepkt
1UKS BASKET ZGORZELEC12
2MAXIMUS GOKiS KĄTY WR.11
3WICHOS JELENIA GÓRA00

LENIWY STYCZEŃ

Minął pierwszy miesiąc roku 2017. Wraz z końcem tego miesiąca zakończyliśmy pierwszą połowę sezonu 2016/2017 II Ligi Kobiet. W miesiącu styczniu Maximus Gokis Kąty Wrocławskie rozegrał dwa mecze ligowe. Niestety oba zakończone porażką. Wymagający przeciwnicy oraz gry na obcym terenie nie są niestety wystarczającym usprawiedliwieniem dla obu przegranych.

Pierwszy mecz w nowym roku odbył się w Poznaniu. Przeciwnikiem była drużyna Enea Poznań. Jest to młoda drużyna, plasująca się w środku tabeli II Ligi Kobiet.
Mecz zaczął się, niestety dla #Maximusek, od start i łatwych punktów gospodyń. Na przestrzeni całego sezonu zaczyna być widoczny brak koncentracji w początkowych minutach gry. W meczu z Poznaniankami przełożyło się to na utratę sił w pogoni za wyrównaniem wyniku. Mecz od połowy drugiej kwarty był wyrównany. Po wyjściu z szatni i rzetelnym omówieniu przez trenera podstawowych błędów przyjezdne w końcu pokazały skupienie i zmniejszały sukcesywnie dystans dzielący je od gospodyń. Jednak 20 minut okazało się czasem nie wystarczającym do odrobienia wszystkich strat. Po przerwie wziętej na żądanie trenerki Enei w połowie czwartej kwarty, gospodynie przestały popełniać błędy i do końca meczu nie dały #Maximuskom szans na odrobienie strat. Mecz zakończył się dwunastopunktową przegraną Maximusa

Z kolei 15.01.2017 roku odbył się mecz pomiędzy Maximus Gokis Kąty Wrocławskie a drużyną KSK STAL BRZEG. W pierwszej rundzie, w meczu w Kątach Wrocławskich #Maximuski stoczyły zażarty do ostatniej minuty bój z brzeską drużyną, zatem mecz rewanżowy drugiej rundy, choć na trudnym terenie mógł mieć również zacięty przebieg. Niestety, pomimo skupienia i dobrego wejścia w mecz wynik końcowy nie może zadowolić kąteckich zawodniczek i trenerów, a tym bardziej kibiców. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 19-17 dla Maximusa. Do połowy drugiej kwarty #Maximuski rozgrywały bardzo dobry mecz, trzymając wynik. Jednakże 15 minuta pokazała, że zespół Stali Brzeg ma w swoich szeregach zawodniczki, które stać na grę w zdecydowanie wyższej klasie rozgrywkowej. #Maximuski nie były w stanie przeciwstawić się sile podkoszowej ofensywy gospodyń. Do 40 minuty brzeżanki powiększały swoją przewagę. Mecz zakończył się wynikiem 45-85
Punktowały:
Roguszka 6, Woroniecka 16, Straszak 7, Strojny 5, Wojciechowska, Chwastyk 7, Żygadło, Klepacz, Maryniak 4

Jedna odpowiedź na „LENIWY STYCZEŃ

  • Kayo pisze:

    treaba e ca nu trebuie sa aratam cat de deosebiti suntem noi, ci ca suntem oameni normali. adica, vreau sa spun, ca aca suntem de cacat, cu oameni de ca#&,tac8230;. tot deosebiti suntem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.