OSTATNI MECZ (II LIGA KOBIET)

MAXIMUS - STAL BRZEG 56:59


NASTĘPNY MECZ (JUNIORKI STARSZE)

09.11.2016
MAXIMUS - WICHOŚ JELENIA G

2 Liga
PozZespółMECZEPKT
1LIDER SWARZĘDZ36
2TĘCZA LESZNO24
3OSTROVIA OSTRÓW WLKP.24
4STAL BRZEG24
5ENEA AZS POZNAŃ23
6ONE TEAM OSTRÓW WLKP.
23
7MAXIMUS GOKiS KĄTY WR.22
8MKS MOS BETARD ŚLĘZA WROCŁAW22
9MKS POLKOWICE22
10WICHOŚ JELENIA G.11
Juniorki Starsze
PozZespółMeczepkt
1UKS BASKET ZGORZELEC12
2MAXIMUS GOKiS KĄTY WR.11
3WICHOS JELENIA GÓRA00

Intensywne zakończenie sezonu w Kątach Wrocławskich.

Sezon 2016/2017 kończy się dla #Maximusek w tym tygodniu. Jego zakończenie będzie dość intensywne i zapewne wyczerpujące, ponieważ zespół rozegra trzy spotkania w zaledwie 4 dni.

Jedno z nich dziewczyny mają już za sobą. Zespół, z którym przyszło się mierzyć w czwartek

#Maximuskom z pewnością należy do tych najbardziej dla nich niewygodnych. Mowa o drużynie MOS Wrocław, której zawodniczki już w pierwszym meczu pokazały, że imponują przygotowaniem motorycznym i kondycyjnym.

To samo zaprezentowały również w meczu drugiej rundy. Zespołowi Maximusa sił i “tlenu” starczyło niestety tylko na jedną kwartę bardzo wyrównanej walki. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 20-18 dla MOS Wrocław. Niestety wszystkie następne wysoko wygrały młode zawodniczki z Wrocławia.

Na podsumowania sezonu z pewnością przyjdzie jeszcze czas, jednak już teraz warto wspomnieć, że Maximus Gokis Kąty Wrocławskie​ poprawił swój zeszłoroczny bilans meczów w II Lidze Kobiet. Natomiast już w najbliższą sobotę #Maxmiuski mają szanse dołożyć do tego bilansu kolejne, bardzo cenne zwycięstwo. O godzinie 14:00 rozegrają mecz  z drużyną One Team Ostrów Wielkopolski. Pierwsze spotkanie obu tych drużyn, które odbyło się w Kątach Wrocławskich gospodynie nieznacznie przegrały, prowadząc przez niemal 35 minut. Sobotnie spotkanie w Ostrowie ma być rewanżem za przegraną na własnym boisku. Trzymajcie mocno kciuki! Dziewczyny z pewnością powalczą o poprawę miejsca w tabeli!

Na koniec tego meczowego maratonu #Maximuski udadzą się do Swarzędza rozegrać mecz z Liderem tabeli. Potyczki z Liderem Swarzędz z pewnością nie należą do łatwych, jednak trzymajcie kciuki za udane zakończenie sezonu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.